کیوکوشین برای همه

خبری تحلیلی کاراته سبک های آزاد

اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین کاراته IKU (International Karate Union) روز جمعه 8 اسفند 93 با حضور بیش از 500 فایتر در کلیه رده های سنی در مجموعه ورزشی 13 رجب تهران برگزار گردید. سبک کیوکوشین IKU  به ریاست شیهان صفری از پیشکسوتان کیوکوشین کاراته ایران به تازگی تاسیس و شروع به فعالیت نموده است.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۲ اسفند۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

هشتمين دوره ليگ كاراته سبكهاي آزاد 7 اسفند ماه در سالن شهيد كبكانيان تهران برگزار مي شود.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته، فصل جديد ليگ كاراته سبكهاي آزاد 7 اسفند ماه آغاز مي شود و تيم ها در سالن شهيد كبكانيان به مصاف هم مي روند.
60-، 70-،80-،90-و 90+كيلوگرم اوزان ليگ هستند و هر تيم در اين اوزان دو نفر شركت كننده خواهد داشت.

تاكنون10 تيم براي حضور در ان ليگ اعلام آمادگي كرده اند.
مسابقات راس ساعت 8:30 آغاز خواهد شد و تيم هاي بايد ساعت 8 صبح در محل برگزاري رقابتها حاضر باشند.
ضمن اينكه به همراه داشتن كارت بيمه ورزشي براي ورزشكاران الزامي است.

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۲۳ بهمن۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

سيزدهمين دوره مسابقات قهرماني كشور سبكهاي آزاد كاراته جمعه 17 بهمن ماه در اصفهان برگزار شد و نفرات برتر دو بخش كاتا و كوميته انفرادي معرفي شدند.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته،سيزدهمين دوره مسابقات قهرماني كشور سبكهاي آزاد با حضور احمد شقاقی نایب رئیس فدراسیون کاراته و رئیس سبکهای آزاد کاراته در مجموعه شيخ بهايي اصفهان با حضور بيش از 200 كاراته كا از 29 استان كشور برگزارشد كه در پايان تیم تهران مقام اول را كسب كرد،  تیم فارس در مكان دوم ايستاد و مازندارن و لرستان مشترکا سوم شدند.

نتايج كسب شده:
بخش کاتا انفرادي:
1-سامان مرادی (فارس)2-عبدالله نیک بختی(فارس) 3-محمد داوود عزیزی(فارس)  و بهنام محمد خانی (کرمان )

بخش كوميته/
وزن 60-کیلوگرم:1-محمد آقا محمدی(تهران)2-یوسف رسولی(تهران)3-منصور محمدی (البرز) و امید عبادی (خوزستان)
وزن 70-کیلوگرم:1-شهرام شیروانی(فارس)2-بهزاد خضری (خراسان رضوی)3- مجید حق شناس و محمد سلطانی(اصفهان )

وزن80-کیلوگرم:1-مهرداد رمضانی(تهران)2-اصغر جباری(تهران )3-محمد رضا رزمی (تهران) و فرشاد امیری(تهران)

وزن 90-کیلوگرم:1-فرشاد شاه یاری(لرستان)2-هادی قربانی(مازندران )3-محمد رحیم زاده(تهران) ومجتبی دژپسند(مازندران)

وزن 90+کیلوگرم:1-ابوذر طالقان غفاری(مازندران)2-علی اورعی(خراسان رضوی)3- سجاد مهاجری(خراسان رضوی) ومجید محمودی(مازندران)

نفرات اول تا سوم دو بخش كاتا و كوميته به اردوي آمادگي تيم سبكهاي آزاد دعوت شدند.
تيم ملي سبكهاي آزاد خرداد ماه سال آينده در مسابقات جهاني ژاپن شركت خواهد كرد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۲۳ بهمن۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

 خرده جنایت های زناشوهری

نویسنده : اریک امانوئل اشمیت

مترجم : شهلا حائری

کارگردان : محسن حاج نوروزی

بازیگران :

ساناز نامدوست

محسن حاج نوروزی

دستیار کارگردان : سید اسماعیل مروتی ، مدیر اجرایی : سالار صدقی ، طراح صحنه : آزیتا اسفندیاری ، آهنگساز : محمد جواد بیگلرزاده ، طراح چهره پردازی : ماریا یونسی ، طراح لباس : ساناز نامدوست ، طراح گرافیک: علی شریفی نبا ، مدیر اجرایی : سالار صدقی ، مدیر صحنه : شایان شریفی ، روابط عمومی : سمیه دهقانی

از 5 بهمن 93 هر شب ساعت 20:30

تماشاخانه استاد فنی زاده (مرکز آفرینش منشور هنر)

میدان فردوسی ابتدای خیابان ویلا کوچه مراغه پلاک 2 طبقه3

رزرو : 09365252247 خرید اینترنتی :www.tiwall.com  

+ نوشته شده در  شنبه ۱۱ بهمن۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

نمایش خرده جنایت های زناشوهری از 5 بهمن ماه 93 با بازی شیهان محسن حاج نوروزی در تماشاخانه استاد فنی زاده به روی صحنه می رود.

نشانی تماشاخانه استاد فنی زاده ( منشور هنر ) میدان فردوسی خیابان استاد نجات اللهی کوچه مراغه پلاک 2 طبقه 3 تلفن رزرو: 09365252247 خرید اینترنتی بلیط : tiwall.com 

+ نوشته شده در  دوشنبه ۶ بهمن۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته ساکاماتو با حضور  بیش از 15 کشور از جمله تیم ژاپن بهمن ماه 93 در شهر چالوس برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۳ آذر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

نايب رئيس فدراسيون كاراته از برگزاري رقابتهاي قهرماني كشور(انتخابي تيم ملي) سبكهاي آزاد در تاريخ 16و 17 بهمن ماه 93 و به ميزباني استان اصفهان خبر داد.
احمد شقاقي ضمن بيان مطلب فوق به سايت فدراسيون كاراته گفت: از تعدادي داور براي قضاوت در رقابتهاي انتخابي تيم ملي دعوت به عمل مي آوريم و قرار است يك روز قبل از برگزاري اين پيكارها دوره استاژ و ارتقاء داوري با حضور داوران منتخب برگزار شود.
وي با اشاره به اينكه زمان اعلام اسامي كاراته كاهاي استانها به فدراسيون كاراته يك ماه تمديد شده است، افزود: 15 آذر ماه زمان اعلام اسامي تيم منتخب استانها به فدراسيون تعيين شده بود و بنا به درخواست برخي استانها، مهلت ارسال اسامي تا 15 دي ماه تمديد شد و استانها تا اين زمان فرصت دارند تا اسامي كاراته كاهاي خود را در دو بخش بانوان و آقايان معرفي كنند.
رئيس سبكهاي آزاد فدراسيون كاراته با اعلام اينكه تيم منتخب كشورمان در دو بخش مردان و زنان اوايل خرداد ماه سال 94 در مسابقات جهاني سبكهاي آزاد كه در كشور ژاپن برگزار خواهد شد شركت مي كند، گفت: نفرات اول تا سوم هر وزن به همراه نفراتي كه از سوي كميته ارزيابي قهرمانان كه در سالن مسابقات حضور خواهند داشت به اردوي تيم ملي دعوت مي شوند. ضمن اينكه از ميان داوران حاضر در رقابتهاي انتخابي هم 3 داور نمونه براي قضاوت در رقابتهاي جهاني گزينش خواهند شد.
شقاقي با تاكيد بر اينكه رقابتهاي انتخابي در 5 وزن(60-، 70-،80-،90-و 90+كيلوگرم) برگزار مي شود، گفت: پس از گزينش نفرات راه يافته به اردوي تيم ملي، با حمايت هاي مسئولان فدراسيون 3 مرحله اردو برگزار خواهد شد كه مرحله اول قبل از سال نو و دو مرحله بعدي در سال جديد خواهد بود.
وي در مورد رقابتهاي انتخابي تيم بانوان نيز گفت: در جلسه اي با محسن آشوري دبير فدراسيون، تغييراتي در اوزان بخش بانوان اعمال شد و طي بخشنامه اي به استانها اعلام گرديد تا رقابتهاي انتخابي خود را در اوزان تعيين شده برگزار كنند.
شقاقي ادامه داد: زمان و مكان برگزاري رقابتهاي قهرماني كشور بانوان متعاقباً و از طريق سايت فدراسيون اعلام خواهد شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۶ آذر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

تیم منتخب سو کیوکوشین کاراته ایران با درخشش در مسابقات جهانی ژاپن به عنوان قهرمانی رسید.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۶ آذر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

تیم منتخب بایاکورن کاراته ایران به مسابقات بین الملی تایلند اعزام خواهد شد این مسابقات در فوریه 2015 برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۹ آذر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات سبک های آزاد کاراته استان تهران روز جمعه 30 آبان  93 در سالن کبکانیان برگزار شد.

+ نوشته شده در  شنبه ۱۰ آبان۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

تیم منتخب سبک انشین کاراته ایران در مسابقات جهانی 2014 این سبک که در اوزاکا ژاپن برگزار شد حضوری موفق داشت و با کسب 3 مدال برنز در رده سوم تیمی قرار گرفت.

 

+ نوشته شده در  شنبه ۱۰ آبان۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی کشور رده خردسالان ، نونهالان و جوانان سبک کیوکوشین کاراته اویاما سال 93 روز جمعه 18 مهرماه در ورزشگاه حیدرنیا تهران برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳ مهر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

تیم منتخب کن شین کان نایب قهرمانی مسابقات جهانی ژاپن شد. تیم منتخب کن شین کان کاراته با کسب 2 مدال طلا عنوان نایب قهرمانی مسابقات جهانی سبک را از آن خود کرد. در این دوره از رقابتها 15 کشور شرکت داشتند که برای تیم منتخب ایران، اکبر عباسی و یاسر عادل دوست موفق شدند دو مدال طلا بدست آورند.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳ مهر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

کانچو احمد شقاقی ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون کاراته گفت: در جلسه ای که با حضور روسای سبکهای آزاد برگزار شد، در خصوص میزبانی مسابقات آسیایی در ایران به توافق رسیدیم و  مقرر شد تا استانها هر چه سریعتر با برگزاری مسابقه انتخابی در سطح استان خود نفرات منتخب هر وزن را به فدراسیون معرفی کنند.

وی افزود: بخشنامه برگزاری مسابقه انتخابی تنظیم و به هیات ها ارسال شده و بر این اساس استانها باید برای برگزاری مسابقات قهرمانی استان اقدام کرده و تا 15 آذر اسامی نفرات برتر را در قالب تیم منتخب استان به فدراسیون اعلام کنند.

شقاقی با اعلام اینکه مسابقات انتخابی تیم ملی به مناسبت دهه مبارکه فجر برگزار خواهد شد، گفت: در جلسه آینده در خصوص زمان و مکان  برگزاری این رقابت انتخابی با حضور مسئولین فدراسیون کاراته تصمیم گیری خواهیم کرد.

رئیس سبکهای آزاد فدراسیون کاراته با تاکید براینکه برای برگزاری رقابتهای آسیایی نیاز به حمایت اسپانسرها داریم،گفت: پیش بینی حضور 15 کشور آسیایی در ایران را می کنیم و قرار است برای بالا رفتن سطح فنی مسابقات از 2 یا 3 تیم اروپایی هم به عنوان میهمان دعوت بعمل آوریم. این رقابتها برای نخستین بار در دو بخش بانوان و آقایان خواهد بود.

شقاقی به جلسه  نایب رئیسان بانوان سبکهای آزاد با نایب رئیس بانوان فدراسیون اشاره کرد وگفت: در این جلسه در خصوص برگزاری مسابقات آسیایی و لیگ بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد تا آئین نامه مسابقات تهیه و تدوین شده و در اختیار سبکها قرار گیرد.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳ مهر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

 نشست روسای سبکهای آزاد کاراته شنبه 29 شهریور ماه در سرای محله نارمک در خصوص میزبانی مسابقات آسیایی در ایران تشکیل می شود.

احمد شقاقی، نایب رئیس فدراسیون و رئیس سبکهای آزاد در همین ارتباط به سایت فدراسیون کاراته گفت: این جلسه ساعت 13 روز شنبه برای روسای سبکهای آزاد برگزار می شود و جلسه نایب رئیسان بانوان نیز در همین مکان و روز دوشنبه31 شهریور ماه با حضور عشرت شاهمحمدی نایب رئیس بانوان فدراسیون تشکیل می شود.

وی افزود: جلسه روسای سبکهای آزاد با موضوع میزبانی ایران برای مسابقات آسیایی برگزار می شود که میزبانی این رقابتها جایگاه کاراته ایران در آسیا و جهان را بیش از پیش ارتقا می بخشد.

شقاقی گفت: توافق در خصوص تاریخ برگزاری مسابقات و دعوت ازتیمهای خارجی از دیگر موضوعاتی که در این جلسه قرار است در خصوص آن بحث و بررسی شود.

رئیس سبکهای آزاد فدراسیون در خصوص جلسه نایب رئیسان بانوان نیز گفت: بررسی مسائل و مشکلات نواب رئیس بانوان و همچنین ارائه پیشنهادات و راهکارها برای برگزاری لیگ و مسابقات از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه خواهد بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۶ شهریور۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی کشور  سبک آشی هارا  با معرفی نفرات برتر رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان خاتمه یافت.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، بیست و یکمین دوره مسابقات آشی هارا قهرمانی کشور جام ولایت در سالن ورزشی فدراسیون ناشنوایان با شرکت 240 شرکت کننده برگزار شد که در پایان در رده سنی نوجوانان، تیم تهران در مکان نخست قرار گرفت، خراسان رضوی دوم شد و تیم گلستان در جای سوم ایستاد. در رده سنی جوانان هم تیم تهران عنوان اولی را کسب کرد، کرمانشاه در جای دوم قرار گرفت و تیم مازندران سوم شد.

سکوی نخست رده سنی بزرگسالان هم به تیم یگان ویژه پاسداران ناجا  تهران اختصاص یافت، خراسان رضوی دوم شد و تیم شرکت نفت پارسی استان البرز مکان سوم را بدست آورد.

نتایج این دوره از مسابقات به شرح زیر می باشد:
رده سنی نوجوانان/
وزن 25-کیلوگرم: محمد مقدم، هادی عبدی، هادی نوروزی، علیرضا دوستی
وزن 30-کیلوگرم: علی لاهوتی، محمد هاتفی، امیر حسین ربانی، علی سنگینیان
وزن 35-کیلوگرم: علیرضا اله جانی، هادی موسایی،مهیار یزدی و فرید غلامی
وزن 40-کیلوگرم: امیر حسین براتی، کسری نوذری، امیر حسین یادگار و محمد پورنعیمی
وزن 45-کیلوگرم: امیر محمد نظامی، میثم مالمیر، احمدرضا مرادی و محمد تاج
وزن 50-کیلوگرم: امیرعلی نظامی، سینا نصیری، پویا بهرآمین و علی ستاری
وزن 50+ کیلوگرم: امیر حسین نوری، علی خامسی، یوسف تیموری و امیر حسین رادپور

رده سنی جوانان/
وزن 55-کیلوگرم: میلاد حیدری، علی ستاری، مصطفی علیزاده، علیرضا جوانمردی
وزن60-کیلوگرم: وحید نظری، امیر فراهان یعقوب نژاد، حسام حسینی و سیروس فکوری
وزن 65-کیلوگرم: علیرضا بابایی، امیر فراهان یعقوب نژاد و رسول رنجبر
وزن70-کیلوگرم: سید سالار موسوی، امیر حسین ایراز، نوید محمدی و سیدامیر رضا حسینی
وزن 70+کیلوگرم: پدرام پوراله، محمد حسین عزیزی، امیر دریایی و میلاد عبدالملکی

رده سنی بزرگسالان/
وزن 60-کیلوگرم: احسان هفتانی، میلاد رستمی، میلاد کامرانی وعبداله حسن زاده
وزن 70-کیلوگرم: خشایار جوانمردی، جواد سعیدی، جواد شجاعی و وحید فکوری
وزن 80-کیلوگرم: اصغر جباری، رضا سعیدی، محمدرضا سورافی
وزن90-کیلوگرم: مهرداد رمضانی، محمدباقری، رضا سعیدی و مهدی اسکندری
وزن90+ کیلوگرم: نوید لطفی، محمد ترکانی، یونس رضایی.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۶ شهریور۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

نشست مشترک روسای سبک های آزاد با حضور نایب رئیس و رئیس سازمان سبک های آزاد فدراسیون کاراته در دفتر امور مشترک فدراسیون ها برگزار شد.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  دوشنبه ۳ شهریور۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

تیم منتخب سبک کن شین کان کاراته ایران جهت شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۱۴ این سبک به کشور ژاپن اعزام خواهد شد این مسابقات اواخر شهریور ماه ۹۳ در شهر توکیو برگزار خواهد شد.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  جمعه ۲۷ تیر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

تیم کیوکوشین کان کشورمان با کسب یک طلا، یک نقره و یک برنز عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا- اروپای آذربایجان را از آن خود کرد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، دومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا- اروپا سبک کیوکوشین کان به میزبانی باکو آذربایجان و با حضور 15 کشور برگزار شد که کشور میزبان به عنوان قهرمانی دست یافت، تیم ایران بر سکوی دوم ایستاد و نایب قهرمان شد و تیم قزاقستان سوم شد در این مسابقات امیر حسین دانشفر در وزن 90+ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت. رضا بوربوراژدری در وزن 90- کیلوگرم نقره گرفت و جلال ابوبکری در وزن 80- کیلوگرم صاحب مدال برنز شد. 
+ نوشته شده در  جمعه ۲۷ تیر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمان کشوری سبک کیوکوشین  کاراته اویاما در روز جمعه 31 مرداد 93 در سالن فجر تهران برگزار شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۰ تیر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات بین المللی سبک سو کیوکوشین کاراته در مردادماه ۹۳ در ورزشگاه تختی اصفهان در تمامی رده های سنی برگزار خواهد شد. ثبت نام و حضور در این مسابقات برای اعضای سایر سبک های کیوکوشین آزاد خواهد بود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۶۹۱۵۳۵۰۰ شیهان وحید بهرمان ریاست سبک سو کیوکوشین تماس حاصل نمایید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۵ تیر۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمان قهرمانان سبک کن شین کان کاراته در روز جمعه ۷ شهریور ماه ۹۳ در مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار خواهد شد.

 

+ نوشته شده در  شنبه ۲۰ اردیبهشت۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

تیم منتخب سبک سو کیوکوشین کاراته ایران با درخشش در مسابقات بین المللی شیزوکای ژاپن به عنوان نایب قهرمانی این رقابتها دست یافت.

+ نوشته شده در  جمعه ۱۹ اردیبهشت۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

کمپ جهانی سبک کیوکوشین کاراته ایچی گکی در خرداد ماه ۹۳ در کشور اسپانیا برگرار خواهد شد اعضاء ارشد کیوکوشین ایچی گکی ایران در این کمپ شرکت خواهند کرد.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  جمعه ۱۲ اردیبهشت۱۳۹۳ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

هفته هفتم لیگ سبکهای غیرکنترلی با تداوم صدرنشینی تیم شرکت ملی حفاری همراه شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری هفته هفتم که در سالن شهید کبکانیان تهران ادامه یافت، تیم ملی حفاری با برتری مقابل تیم های مقاومت خوزستان و باشگاه هلال احمر خوزستان به صدرنشینی خود در جدول رده بندی ادامه داد. ملی حفاری در تمام 13 بازی انجام شده لیگ، پیروز از میدان خارج شده است.

تیم مناطق نفت خیز جنوب که از 13 بازی خود به 9 پیروزی دست یافته و در مکان دوم جدول رده بندی جای دارد، این هفته ابتدا باشگاه هلال احمر خوزستان را برد و سپس موفق شد تیم سیوان تجارت را از پیش رو بردارد.

در سایر دیدارهای این هفته، باشگاه شهرک بهاران رینه و منطقه آزاد چابهار به تساوی رسیدند. باشگاه نفت پارس مقابل سیوان تجارت شکست خورد.
تیم ثامن الحجج برابر تاکسیرانی مرودشت پیروز شد و در دومین دیدار تیم شهرک بهاران رینه را برد.
منطقه آزاد چابهار تیم مقاومت خوزستان را شکست داد.
در جدول رده بندی پس از تیم های ملی حفاری و مناطق نفت خیز جنوب، باشگاه ثامن الحجج، سیوان تجارت و منطقه آزاد چابهار در مکان های سوم تا پنجم جای دارند.

+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۶ اسفند۱۳۹۲ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات جایزه بزرگ کن شین کان کاراته ایران با مشارکت بایاکورن کاراته ایران ۲۵ بهمن ماه 92 در شهر حسن آیاد تهران برگزار شد.

+ نوشته شده در  جمعه ۹ اسفند۱۳۹۲ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

شیهان محسن حاج نوروزی با نمایش " چشم اندازی از پل " به روی صحنه می رود این نمایش از 15 بهمن 92 در مجموعه فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد .

+ نوشته شده در  سه شنبه ۸ بهمن۱۳۹۲ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

گردهمایی و همایش بزرگ سبک کیوکوشین کاراته اویاما ایران با حضور کمربند های سیاه این سبک در 18 بهمن ماه 92 در سالن شهید حیدرنیا تهران برگزار خواهد شد. در این گردهمایی آخرین تکنیک ها و کاتاهای کیوکوشین کاراته توسط ریاست سبک تدریس خواهد شد. همچنین در این روز استاژ سراسری آموزش و ارتقاء داوری نیز توسط کمیته داوران و زیر نظر فدراسیون کاراته انجام خواهد شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۸ بهمن۱۳۹۲ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

شیهان ناصر اصفهانی از پیشکسوتان و مربیان ارزنده کیوکوشین کاراته ایران و عضو هیئت رئیسه سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما دار فانی را وداع گفت. روحش شاد و یادش گرامی باد.
+ نوشته شده در  سه شنبه ۱ بهمن۱۳۹۲ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی کیوکوشین کاراته کشورهای منطقه سارک در تاریخ ۲۹/۹/۱۳۹۲ در کشور بنگلادش با حضور کشورهای ایران ، افغانستان ، پاکستان ، سریلانکا ، نپال ،هندوستان و بنگلادش زیر نظر شی هان گورای عضو ارشد و مسئول روابط بین الملل سازمان جهانی کیوکوشین کاراته در وزن آزاد برگزار گردید که تیم دو نفره ایران با پیروزی بر تمامی حریفان در فینال با هم به رقابت پرداختند که در پایان امین عظیمی اول و موسی باقری مقام دوم را به خود اختصاص داد و تیم ایران در این رقابت ها به عنوان قهرمانی دست یافت. گفتنی است شیهان محمدی ریاست سبک کیوکوشبن ایچی گکی ایران این تیم را همراهی می کرد.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۵ دی۱۳۹۲ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مطالب قدیمی‌تر