X
تبلیغات
کیوکوشین برای همه

کیوکوشین برای همه

خبری تحلیلی کاراته سبک های آزاد

هفته هفتم لیگ سبکهای غیرکنترلی با تداوم صدرنشینی تیم شرکت ملی حفاری همراه شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری هفته هفتم که در سالن شهید کبکانیان تهران ادامه یافت، تیم ملی حفاری با برتری مقابل تیم های مقاومت خوزستان و باشگاه هلال احمر خوزستان به صدرنشینی خود در جدول رده بندی ادامه داد. ملی حفاری در تمام 13 بازی انجام شده لیگ، پیروز از میدان خارج شده است.

تیم مناطق نفت خیز جنوب که از 13 بازی خود به 9 پیروزی دست یافته و در مکان دوم جدول رده بندی جای دارد، این هفته ابتدا باشگاه هلال احمر خوزستان را برد و سپس موفق شد تیم سیوان تجارت را از پیش رو بردارد.

در سایر دیدارهای این هفته، باشگاه شهرک بهاران رینه و منطقه آزاد چابهار به تساوی رسیدند. باشگاه نفت پارس مقابل سیوان تجارت شکست خورد.
تیم ثامن الحجج برابر تاکسیرانی مرودشت پیروز شد و در دومین دیدار تیم شهرک بهاران رینه را برد.
منطقه آزاد چابهار تیم مقاومت خوزستان را شکست داد.
در جدول رده بندی پس از تیم های ملی حفاری و مناطق نفت خیز جنوب، باشگاه ثامن الحجج، سیوان تجارت و منطقه آزاد چابهار در مکان های سوم تا پنجم جای دارند.

+ نوشته شده در  دوشنبه 26 اسفند1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات جایزه بزرگ کن شین کان کاراته ایران با مشارکت بایاکورن کاراته ایران ۲۵ بهمن ماه 92 در شهر حسن آیاد تهران برگزار شد.

+ نوشته شده در  جمعه 9 اسفند1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

شیهان محسن حاج نوروزی با نمایش " چشم اندازی از پل " به روی صحنه می رود این نمایش از 15 بهمن 92 در مجموعه فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد .

+ نوشته شده در  سه شنبه 8 بهمن1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

گردهمایی و همایش بزرگ سبک کیوکوشین کاراته اویاما ایران با حضور کمربند های سیاه این سبک در 18 بهمن ماه 92 در سالن شهید حیدرنیا تهران برگزار خواهد شد. در این گردهمایی آخرین تکنیک ها و کاتاهای کیوکوشین کاراته توسط ریاست سبک تدریس خواهد شد. همچنین در این روز استاژ سراسری آموزش و ارتقاء داوری نیز توسط کمیته داوران و زیر نظر فدراسیون کاراته انجام خواهد شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه 8 بهمن1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

شیهان ناصر اصفهانی از پیشکسوتان و مربیان ارزنده کیوکوشین کاراته ایران و عضو هیئت رئیسه سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما دار فانی را وداع گفت. روحش شاد و یادش گرامی باد.
+ نوشته شده در  سه شنبه 1 بهمن1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی کیوکوشین کاراته کشورهای منطقه سارک در تاریخ ۲۹/۹/۱۳۹۲ در کشور بنگلادش با حضور کشورهای ایران ، افغانستان ، پاکستان ، سریلانکا ، نپال ،هندوستان و بنگلادش زیر نظر شی هان گورای عضو ارشد و مسئول روابط بین الملل سازمان جهانی کیوکوشین کاراته در وزن آزاد برگزار گردید که تیم دو نفره ایران با پیروزی بر تمامی حریفان در فینال با هم به رقابت پرداختند که در پایان امین عظیمی اول و موسی باقری مقام دوم را به خود اختصاص داد و تیم ایران در این رقابت ها به عنوان قهرمانی دست یافت. گفتنی است شیهان محمدی ریاست سبک کیوکوشبن ایچی گکی ایران این تیم را همراهی می کرد.

+ نوشته شده در  یکشنبه 15 دی1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی استان تهران کیوکوشین کاراته اویاما در روز جمعه 29/09/92 در مجموعه ورزشی حیدرنیا برگزار شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه 1 دی1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی کشور کیوکوشین کاراته ایچی گکی رده پیشکسوتان روز جمعه 15 آذر 92 در مجموعه ورزشی مشکات تهران برگزار خواهد شد.


+ نوشته شده در  یکشنبه 26 آبان1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی استان تهران سبک کیوکوشی کاراته اویاما در روز جمعه ۲۲ آذر ۹۲ در سالن حیدرنیا تهران برگزار خواهد شد.


+ نوشته شده در  چهارشنبه 22 آبان1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما در رده سنی بزرگسالان ( قهرمان قهرمانان ) روز جمعه 10 آبان ماه 92 در تهران برگزار شد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 8 آبان1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | + نوشته شده در  شنبه 4 آبان1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

تیم منتخب کیوکوشین کاراته ماتسوشیما ایران در هشتمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا به عنوان قهرمانی دست یافت در این مسابقات که در شهر دونستک اوکراین برگزار شد تیم ایران با کسب دو مدال طلا توسط فرزاد حیدری و سجاد مرادی و 3 مدال نقره زهرا اشتریه ، حمیدرضا توانگر و عباس عسگریان و 2 مدال برنز محمد نظری و پویا کاشانی بر سکوی نخست این رقابت ها تکیه زد.

+ نوشته شده در  شنبه 4 آبان1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین کاراته ایچی گکی کانچو ماتسوئی در آبان ۱۳۹۲ در رده های سنی جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان در شهر رامسر برگزار خواهد شد.


+ نوشته شده در  جمعه 12 مهر1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین ساکاموتو ایران روزهای پنجشنبه و جمعه 2و3 آبان ۱۳۹۲ در کلیه رده های سنی در شهر  چالوس برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه 7 مهر1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

با شروع تعطیلات تابستانی مدارس باشگاه های کیوکوشین کاراته رونق دوباره گرفته و طرفداران بیشمار این رشته به باشگاهها هجوم می آورند این در حالی است که ظرفیت باشگاهها محدود بوده و مربیان با کمبود فضا مواجه می شوند. شاید بعد از رشته فوتبال که بصورت فصلی در تابستان متقاضی زیادی دارد کیوکوشین بالاترین متقاضی را در بین رشته های ورزشی دارا می باشد در اینجا وظیفه مربی است که بتواند در طول این مدت کوتاه انگیزه هنرجویان را بالا نگه دارد و آنها حفظ کند و استعداد ها ی این رشته را شناسایی و پرورش دهد حال که تعطیلات تابستانی به اتمام رسیده است هنرجویان کاراته نیز کم کم تحت تاثیر خانواده ها حضور کمرنگی را در باشگاهها تجربه می کنند این در حالی است که دوره تابستانی تنها جنبه آشنایی را داشته و تازه شروع کار است لذا جا دارد مربی ها با اطلاع رسانی و روشن کردن خانواده های گرامی هنرجویان را به ادامه کار تشویق کنند. 

كيوكوشين براي همه

+ نوشته شده در  شنبه 30 شهریور1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین کاراته اویاما ایران در روز جمعه ۲۲ شهریور ۹۲ در سالن حیدرنیا تهران برگزار شد در این دوره از مسابقات تیم استان مرکزی به مقام قهرمانی رسید و تیم های تهران و کرمان نیز به ترتیب به عناوین دوم و سوم دست یافتند.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  شنبه 30 شهریور1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

اولین دوره مسابقات قهرمانی استان تهران سبک جدیدالتاسیس کیوکوشین ساکاموتو به ریاست شیهان فریدون فیروزی روز جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲ در سالن پوریای ولی شمیران برگزار گردید.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  دوشنبه 11 شهریور1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

شاهین ابراهیمی فایتر ۲۱ ساله کیوکوشین کاراته ایران در دریا غرق شد این فایتر ساکن چالوس پس از مشاهده غرق شدن دوستش سهراب ابراهیمی با فداکاری برای نجات او وارد دریا می شود که به علت توفانی بودن دریا خود او نیز متاسفانه غرق می شود. شاهین ابراهیمی در مسابقات مختلف بین المللی، کشوری و استانی افتخارات زیادی کسب کرده بود. سایت کیوکوشین برای همه این ضایعه را به خانواده آن مرحوم و جامعه کیوکوشین ایران تسلیت عرض می نماید.
+ نوشته شده در  چهارشنبه 6 شهریور1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین ماتسوشیما در در دو رشته کاتا و کومیته در کلیه رده های سنی در روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریور ماه ۹۲ در استان فارس برگزار خواهد شد.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  چهارشنبه 6 شهریور1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی کشور سبک سو کیوکوشین کاراته روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه ۹۲ در ورزشگاه تختی اصفهان برگزار خواهد شد.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  چهارشنبه 6 شهریور1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین کان در کلیه رده های سنی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۱ مرداد و ۱ شهریور ۱۳۹۲ در مجموعه ورزشی آبفا تهران برگزار شد.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  دوشنبه 28 مرداد1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

اولین دوره مسابقات قهرمانی استان تهران سبک کیوکوشین ساکاموتو ایران روز جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲ در کلیه رده های سنی در سالن پوریای ولی تهران برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با احمد ابولحسنی نماینده استان تهران ۰۹۱۲۳۷۵۷۱۶۵ و علیرضا برادری مسئول برگزاری مسابقات ۰۹۳۵۴۹۹۲۴۱۸ تماس حاصل فرمایید.
+ نوشته شده در  دوشنبه 28 مرداد1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

تیم کیوکوشین بایاکورن ایران با درخشش در مسابقات بین الملی تایلند عنوان قهرمانی این مسابقات را بدست آورد این تیم که با مربیگری شیهان محمد شقاقی به این دوره از مسابقات اعزام شده بود با دو مدال طلای پویا صالحی و اکبر عباسی و یک مدال نقره ابوذر طالقان به عنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کرد.
+ نوشته شده در  دوشنبه 28 مرداد1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین کاراته اویاما ایران در سه رده سنی جوانان ، بزرگسالان و پیش کسوتان روز جمعه ۲۲/۰۶/۱۳۹۲ در مجموعه ورزشی شهید حیدرنیا تهران برگزار خواهد شد.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  دوشنبه 28 مرداد1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

سبک انشین کاراته استان خوزستان در نظر دارد که شیهان شاهرخ غله دار رِئیس سبک انشین کاراته ایران و عضو ارشد سازمان انشین کاراته ژاپن را در اواسط شهریور ماه برای دوره ی مربیگری عملی و استاژ فنی به استان خوزستان دعوت نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی سبک انشین کاراته استان خوزستان تماس حاصل نمایید. شماره های تماس: 09387612112 - 09382913259 - 09169505650

 اصلاحیه خبر:

برگزاری استاژ به آبان ماه ۹۲ موکول شد.

 

+ نوشته شده در  جمعه 18 مرداد1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

تیم منتخب سبک کیوکوشین کاراته ماتسویی به ریاست شیهان مسعود همایونپور با درخشش در مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته شن یانگ چین به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یافت در این مسابقات محمد رضا عسگری مقدم در وزن اوپن و مجید محمودی اصل در وزن ۸۵- کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شدند هچنین حمید پیرهادی و قربان حسن زاده نیز  توانستند در وزن ۸۵- کیلوگرم به ترتیب صاحب مدال نقره و برنز این دوره از مسابقات شوند. 
+ نوشته شده در  پنجشنبه 13 تیر1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک جدیدالتاسیس بایاکورن کاراته به ریاست کانچو احمد شقاقی در روز جمعه هفتم تیرماه درسالن شهید افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران با موفقیت برگزار گردید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه 13 تیر1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مسابقات قهرمانی استان تهران سبک سو کیوکوشین کاراته روز پنج شنبه ۱۳/۴/۹۲ در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار خواهد شد.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  پنجشنبه 6 تیر1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

سبک کیوکوشین کاراته اویاما ایران در تیر ماه ۹۲ سه روی داد مهم را پشت سر خواهد گذاشت. این سبک در روز پنجشنبه ۶/۴/۹۲ استاژ داوری استان تهران را برگزار خواهد کرد سپس در روز پنجشنبه ۱۳/۴/۹۲ آزمون ارتقاء درجه را برگزار خواهد نمود و در روز جمعه ۱۴/۴/۹۲ نیز مسابقات قهرمانی کشور رده خرسالان ، نونهالان ، نوجوانان و جوانان توسط این سبک برگزار خواهد شد.

کیوکوشین برای همه

+ نوشته شده در  پنجشنبه 30 خرداد1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

اولین دوه مسابقات قهرانی کشور سبک تازه تاسیس کیوکوشین بایاکورن تیر ماه 92 به میزبانی استان تهران برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه 30 خرداد1392ساعت   توسط شورای نویسندگان  | 

مطالب قدیمی‌تر